Reisipisik Logo

Kassasse
  • Esileht
  • Reisile lastega blogi
  • Lastekaubad reisile kaasa
Reisivoodi valimine
Lastekaubad reisile kaasa

Hea reisivoodi on beebi ja mudilasega reisides hädavajalik. Sõltuvalt majutuskohast- airbnb, üürikorter või motell - alati ei pruugi saadaval olla kohapeal väljaüüritavat beebi- või lapsevoodit. Sel juhul peate ise reisivoodi kaasa võtma või leidma muu lahenduse lapse magamapanekuks. Sama olukord on üsna tõenäoliselt sõpru ja sugulasi külastades.  Klassikalised reisivoodid, mis kaaluvad umbes 10 kg ning eriti väikeseks kokku ei käi, on kahtlemata mugav lahendus, kui reisite oma autoga. Muudel juhtudel- bussi-, lennuki- või rongiga reisides on klassikaline reisivoodi liiga suur ja raske kaasaskandmiseks. Sellisel puhul sobib kõige paremini kerge ja väikeseks kokkupandav reisivoodi, mis ideaalis mahub isegi käsikohvrisse.

Millele mõelda reisivoodit valides

Lapse vanus: Arvestama peaks lapse vanusega (kui pikk ja lai on voodi), kuid ka lapse aktiivsusega, kas ja millises voodis laps püsib ning millise voodi meelsamini omaks võtab. Suurema reisivoodi eluiga on kahtlemata pikem, kuid see on ka mõnevõrra suurem ja raskem kaasas kanda ning on ostes kallim.

Kaal ja mõõdud: Kui reisite lennuki- bussi- või rongiga, seab kaasaskantava ja registreeritava pagasi ülemmäär ka reisivoodi kaalule ja suurusele piire. Tänapäeval on olemas resiivoodid, mis mahuvad kokkupandult käsikohvrisse või seljakotti, seetõttu saab neid kaasas kanda ka terminalides või ootesaalis (läbida checkini), et vajadusel lasta lapsel uinakut teha oma voodis ka lendu või rongi oodates.

Kokkupanemine: Hea ja käepärase reisivoodi kokkupanek ei võta aega rohkem kui mõned minutid. Eriti oluliseks kujuneb see juhul, kui kasutate voodit transiidis olles – lennuterminalis või bussi/rongi ootesaalis, restoranis, kohvikus. Miks ka mitte reisisihis kohapeal looduses, vabaõhurestoranis, piknikul, rannas. Parima lahendusega selles mõttes on nn. pop-up tehnoloogiaga isemonteeruvad telk-voodid, mille ülespanemine võtab vaid mõned sekundid. Hiljem voodi kokkuvoltimist on vaja küll instruktsioonvideo järgi mõned korrad harjutada, kuid kui see on läbi proovitud, laabub kokkupakimine samuti kiiresti. Pop-up voodil ei ole enamasti vaja vaiu,kaari ja kinnitusi ise paigaldada, kaared on voodisse integreeritud.

Turvalisus: Kontrolli, et voodi on piisavalt stabiilne ja turvaline sinu lapsele. Pisut suuremate mudilaste puhul , kui lapsed on aktiivsemad, on oluline jälgida,et ei oleks voodist väljakukkumise ja vigastuste ohtu. Korralikud reisivoodid on turvatestitud ja vastava märgistusega.

Mugavus: Mugav piisavalt paks põhjamadrats ning eelistatavalt eraldi pehme pealismadrats muudavad reisivoodi lapsele mugavamaks. Pop-up voodite põhjamadrats lisab mugavusele veel kaitset niiskuse ja külma vastu (eriti välitingimustes aga ka külmal põrandal)i, kuna voodi põhi on vastu maad.

Kasutamine: Välistingimustes kasutamise võimalus on reisivoodi lisaboonus, sel juhul peaks voodi olema varustatud nii päikesekaitse- ((UV-kiirguse kaitse), sääsevõrgu- kui niiskust ja külma isoleeriva põhjamadratsiga.

Klassikaline versus pop-up: Klassikalisel, raskemal ja kohmakamal reisivoodil on omad eelised  - ta näeb välja ja toimib rohkem nagu tavapärane lapsevoodi /võrevoodi. Sellisest voodist väljaronimine on raske, vanemad ei pea muretsema, et laps mingil hetkel ärgates ”rändama läheb”. Mõnedele reisivooditele saab monteerida lisaks ka mängukaared ja / või mähkimisaluse nagu tava-vooditelegi. Siiski on neil oluline piirang liikumist silmas pidades - nad on rasked ja kokkupandult üsna suured. Pop-up voodi vaieldamatu eelis on see, et oma kaalu ja mõõtude poolest mahub ta kaasa praktiliselt kõikjale ning on lihtsasti avatav /kokkupandav igal eluhetkel.

Pop-up reisivoodid

Juba mõnda aega on maailams populaarsust kogunud kerged ja üliväikseks kokkupandavad ”pop-up” tehnoloogiaga telk-reisivoodid. Lisaks väiksele kaalule (kuni 3kg)  ja kokkupandud mõõtudele, on nende eeliseks see, et voodi saab lahti võtta sekunditega ja kokkuvoltimine pole samuti keeruline, kui seda paar korda harjutada. Seda tänu konstruktsioonile, kus voodikaared on voodi konstruktsiooni sisse õmmeldud, neid ei ole vaja eraldi paigaldada või kinnitada. Enamusi selliseid telkvoodeid on võimalik kasutada ka välitingimustes, sest need on varustatud integreeritud sääsevõrguga ning valmistatud UV-kaitsega materjalist. Õhuga täidetav mitme cm-ne põhjamadrats pakub kaitset niiskuse ja külma maapinna eest. Siin mõned näited meie lemmikmudelitest:

Deryan Toddler Luxe: Hollandi disaineri telk-reisvoodi nii sise-kui välitingimustes kasutamiseks. Integreeritud kaared, õhkmadrats põhja alla asetamiseks, pehme alusmadrats ja integreeritud putukavõrk kõikjal külgedel. Reisivoodi kaalub vaid 3 kg (pikkus 130 cm) ning kokkupakitult on mõõdud vaid 45 cm (diameeter) x 15 cm. Mõeldud lastele sünnist kuni umbes 3,5 eluaastani.

Deryan Baby Luxe: Väiksem versioon Toddler Luxe´ist, millel on samuti integreeritud kaared, õhkmadrats põhja all, pehme alusmadrats, integreeritud putukavõrk külgedel. Reisivoodi kaalub umbes 2 kg (pikkus 120 cm)  ning on kokkupandult mõõtudega 36 cm (diameeter) x 13 cm. Mõeldud umbes kuni 2 aastastele lastele.


Kõiki meie erinevaid reisivoodeid saad vaadata ja võrrelda alajaotuses 
reisivoodid.
Reisivoodid mis mahuvad käsipagasisse
Mõned väikesemad ja kergemad reisivoodid mahuvad reisikotti, seljakotti või käsikohvrisse ning neid on käepärane kasutada mistahes tingimustes- looduses, kohvikus, ootesaalis või sõpradel  külas. Siit leiad mõningaid näiteid sellistest vooditest:

Deryan Infant Box: Hollandi Deryani pealt lahtine beebidele mõeldud ülikerge ja praktiline reisikorvike. Mõeldud kasutamiseks sisetingimustes, komplektis on pehme alusmadrats ja eemaldatav sääsevõrk. Reisivoodi kaalub vaid 1 kg (pikkus 98 cm), kokkupandult  mõõtudega 31 (diameeter) x 6 cm ja mahub igasse reisikotti.

Kõiki meie käsipagasisse mahtuvad reisivoodeid saad vaadata ja võrrelda alajaotuses käsipagas.Nutikad täispuhutavad madratsid

Alternatiivina reisivoodile sobib puhkusele või külla kaasa võtta ka täispuhutav madrats. See variant on sobilik eelkõige pisut suurematele mudilastele ja vanematele lastele. Mõningaid näiteid täispuhutavastest reisivooditest/madratsitest:

My First ReadyBed: ”Kõik ühes” lahendus mudillstele. Komplektis sisaldub täispuhutav madrats koos integreeritud kõrgemate voodiäärstega, mis takistab last voodist maha veeremast une ajal. Madrats asetatakse magamiskoti tüüpi ümbrisesse. Kangast ümbris toimib voodilinana, kuid ka integreeritud õhema tekina, mille laps saab magades peale tõmmata. Komplekt sisaldab väikest käsipumpa. Kokkupakitult praktiliseks reisikotikeseks on toote mõõdud 38 x 24 x 14 cm ning see kaalub vaid 1,6 kg. Voodi pikkus on 130 cm.

ReadyBed Junior: Suurem versioon Readybed madratsikomplektist, mõeldud üle 3-aasatstele lastele. Madratsil puuduvad kõrgemad äärised, muus mõttes on Junior Readybed sarnane My First Readybed´iga. Toote mõõdud kokkupakitult 34 x 28 x 14 cm ning kaal 1,6 kg. Voodi pikkus sellel mudelil on 150 cm.


JetKids CloudSleeper: 
Täispuhutav ülikerge, kompaktne ja väikeseks kokkupandav reisivoodi integreeritud pumba- ja kõrgemate voodipiiretega, et laps magades voodist välja ei kukuks.Reisivoodil on eemaldatav ja pestav, hingavast kangast pealislina. Reisimadratsi maksimaalne kandevõime on 68 kg ja voodi saab kokku pakkida 38 x 28 x 10 cm pakkimiskuubikuks - mahub nii reisikotti kui Jetkids Bedbox kohvrisse. Loe rohkem auhinnatud ja unikaalse CloudSleeper reisivoodi kohta siit.

Deryan Bedrand: Pehmest memory foam materjalist kokkupandav voodipiire transpordikotikeses.Takistab lapse voodist välja veeremist. Asetatakse voodilina all, piirde põhi on libisemiskindel. Kokkupandult on voodipiire 23 x 20 x 20 cm suurune ja kaalub vaid 700 grammi. Loe rohkem Deryan Bedrand voodipiirde kohta siit.Kõki meie valikus leiduvad reisimadratsite mudeleid saad vaadata ja võrrelda sektsioonis: Täispuhutavad madratsid.


Siit leiad valiku meie kergetest reisivooditest eri vanuses lastele:

Loe edasi
Turvaiste Autos
Lastekaubad reisile kaasa

Tavapärase suure turvatooli- ja turvakookoni kaasaskandmine igal elujuhtumil ja reisil võib olla liiga keeruline või ebamugav. Lasta lapsel sõita autos või bussis ilma igasuguse turvavarustuseta on sageli ebaseaduslik ja päris kindlasti liiga ohtlik. Turvatooli rentimine koos autorendiga on mõeldav alternatiiv, kuid sageli üpris kallis. Alternatiivina võiksid kaaluda kaasaskantavat, kerget ja väikeseks kokkupandavat turvavöösuunajaga istmekõrgendust, mida vajadusel kasutada transfeeris olles, taksos, bussis, sõprade autos sõites - olukordades, kus tavalist turvatooli ei ole võimalik kasutada.

Trunki BoostApak

Trunki Boostapak on kombineeritud ismekõrgendus ja seljakott ühes. Geniaalne ja käepärane lahendus pisut suurema, üle 4-aastase lapsega reisides. Seljakotis on ruumi 8 liitrile pagasile, paari liigutusega muudad seljakoti plastkorpusega mugavaks lapseistmeks, mille reguleeritava turvavöösuunaja saad kinnitada kas paremale või vasakule poole, vastavalt vajadusele. Istmekõrgenduse pealiskangas on eemaldatav ja kergesti pestav/puhastatav. Turvavöösuunaja tagab, et auto turvavöö ei nööriks valel kõrgusel (liiga kõrgel) lapse kaela. Erinevas vanuses ja pikkusega laste rindkere kõrgus autoistmest võib ola väga erinev. Trunki BoostApak on testitud ja vastab ECE R44 och R129 turvastandardile, mõeldud lastele vanuses 4-12 eluaastat ning kaaluga 15-36 kg. Trunki BoostApak.


BubbleBum

Täispuhutav istmekõrgendus turvavöösuunajaga BubbleBum on mitme lapse ema Grainne Kelly leiutis, kes nagu paljud teisedki vanemad, tundis puudust lihtsast kaasaskantavast vahendist, mille abil lapsi taksos ja sõprade autodes sõidutada ilma, et peaks alati kaasas kandma raskeid turvatoole. BubbleBum kujutab endast täispuhutavat, mugavat väikest istet, mis tõstab lapse parasjagu nii kõrgele, et turvavöö saab koos suunaja abiga kinnitada turvaliselt üle lapse rindkere (mitte kaela). Suunaja saab paigutada vajadusel nii vasakule kui paremale poole. Peale kasutust tühjendadatkse iste õhust ning rullitakse kokku väikeseks kaasaskantavaks kotikeseks, mis mahub käe- või seljakotti. BubbleBum on turvatestitud ja vastab EU ECE R44.04 ja US FMVSS 213 nõuetele ning on mõeldud lastele 4-11 eluaastat kaaluga 15-36 kg. Bubblebum.
Walser Noemi

Walser Noemi uudne, kokkupandav, kompaktne turvatool autosse, sobilik kasutada umbes 3-8-aastastele lastele. Uudne Noemi turvatool töötab nagu muudki auto turvatoolid selle vahega, et tooli korpust on võimalik kaasas kandmiseks mugavalt väikseseks kokku panna ning seeläbi kaasa võtta kõikjale  - taksosse, üüriautosse, sõprade autosse, transfeeril olles. Noemi on kerge (2,7 kg) ning kokkupandult väike - 57 x 46 x 24 cm. Turvatooli seljaosa kõrgust on võimalik reguleerida vastavalt lapse pikkusele, turvatool vastab I-size standardile ehk sobib erinevatesse automudelitesse. Noemi turvatooli saab kasutada näoga sõidusuunas istudes. Turvatool vastab ECE R44 ja ECE R129 turvastandarditele. Tooli on lihtne kasutada, puhastada ning see on vastupidav. Noemi turvatooli abil väldid reisil olles kulukate ja kulunud üüritoolide kasutamist. Lisatoolina saad võõrustada lapse sõpru turvaliselt oma autos sõidutades, taksosse kaasavõetuna tagad lapsele turvalise sõidu igal sõidukorral. Praktiline ja kompaktne abivahend last autos sõidutades, igas olukorras, igal ajal.

Kõiki Reisipisiku poes leiduvaid istmekõrgendusi ja muid abivahendeid autosõiduks saad vaadata ja võrrelda alajaotuses Turvaistmed.


Siit leiad valiku meie laste turvaistmeid ja istmekõrgendusi autosse:

Loe edasi
Vankri ja jalutuskäru tarvikud
Lastekaubad reisile kaasa

Olenemata sellest, kas plaanite lapsega reisileminekut või mitte, on kasulik läbi mõelda, millist varustust lapsega vankris või jalutuskärus igapäevaselt liikudes vaja läheb. Olulisim on muidugi, et laps oleks kaitstud päikese, vihma, tuule ja putukate eest ning et pimeduses liikudes oleksite tee peal nähtavad. Kuid leidub veel palju olulist nutikat lisavarustust, mis teeb elu lapsekäruga lihtsalt mugavamaks ja meeldivamaksPäikesekatted vankrile ja jalutuskärule

Soojades ja päikselistes maades reisides on päikesekate kohustuslik lisavarustus. Kodus olles tekib suurem vajadus selle järele kevadel, kui päike hakkab sagedamini ja üha suurema intensiivsusega end taas ilmutama. Hea vankri päikesekardin või -kate on valmistatud UV-kaitsega materjalist, võimaldab vaba õhu juurdepääsu, on lihtsasti ja kiirelt paigaldatav ning selle avad või aknad vajadusel kergesti avatavad-suletavad. Päris kindlasti ei tohiks päikesekatteks vankrile riputada raskeid ja pakse riideesemeid nagu jopesid, jakke, mantleid ja pakse kampsuneid, sel moel võib lapsel kergesti tekkida ülekuumenemine või õhupuudus. Päikesevarjuks sobib ühtviisi nii lihtne UV-kaitsega kärukardin, spetsiaalne avade- või sirmiga vankrikate või klambriga kinnitatav päikesevari, mida saab soovitud suunas painutada. Ka õhukesest kangast nö. beebirätiku võib spetsiaalsete klambrite abil vankrikaarele kinnitada, kuid enamasti ei paku tavarätikud UV-kiirguse kaitset. Sobilikke universaalseid vankri või käru päikesekatteid ja sirme leidub erinevaid ja ka väga erinevates hinnakategooriates.

Vihmakatted vankrile ja jalutuskärule

Meie kliimas tekib sagedamini vajadus hea vihmakatte järele. Korralik vankri vihmakile katab kogu vankrikaare ja -korvi või terve jalutuskäru, lastes samal ajal õhuavade kaudu ligi piisavalt palju värsket õhku. Läbipaistev vihmakile võimaldab lapsel vankrist või kärust hästi välja näha ning vanemal lapsel silma peal hoida. Sama funktsiooni pakub teistel vihmakatetel avatav-suletav ja reguleeritav vaateaken. Paljud saadaolevad vihmakatted ja -kiled on universaalse suuruse- ja disainiga, s.o. sobivad erinevatele vankri-ja kärutüüpidele, nagu klassikalised vankrid, kergkärud, vihmavarjukärud, jooksukärud, kaksikutekärud või sõsarkärud.
Sääsevõrgud vankrile ja jalutuskärule

Troopilistes maades ja suvel kodus on oluline kaitsta last sääse- ja muude putukahammustuste eest.  Eriti pädeb see juhul, kui jätta vanker seisma varjulisse kohta või õhtusel ajal, sest putukad armastavad pigem varju ja niiskust ning eelistavad sageli pimedust valgusele. Seetõttu peaks korralik sääsevõrk olema eelkõige tiheda võrguga, kuid ka masinpestav, universaalse suurusega (katma kogu vankri-või käruava), lihtne paigaldada ja ära võtta. Mõned universaalsed sääsevõrgud sobivad kasutada nii vankril, lapsevoodil kui auto turvakookonil. Kõik ühes versioon hoiab kokku nii raha kui pakkimisruumi. Troopilises kliimas reisides tasub meeles pidada, et putukad võivad olla lisaks ebamugavusele ka ohtlikud haiguskandjad.


L
ambid ja reflektorid vankrile ja jalutuskärule

Sügispimeduses või sooja maa õhtupimeduses tee end alati nähtavaks! Näiteks Aasias puudub sageli tänavalgustus või leiduvad teel restoranist hotelli vaid üksikud valgussilmad. Nähtavust pole seega kunagi liiga palju. Lisaks iseendale, kinnita ka lapsevankrile reflektorribad või väikesed LED-lambid nii vankri ette kui taha. Sellised turvaribad ja lihtsasti paigaldatavad vankri- ja kärulambid ei ole kuigi kallid, kuid võivad säästa suurest õnnetusest. Lisaks võib kasutada veel reflektorveste, -käepaelu, seljakotte, -kinganööre, -mütse jms.Praktilised abivahendid vankrisse ja jalutuskärusse

Eespool nimetatule lisaks leidub palju muidki praktilisi ja võibolla just sulle olulisi abivahendeid vankrisse või jalutuskärusse. Näiteks kohvitopsi või beebipudeli hoidmiseks mõeldud käepidemele kinnitatav topsihoidik, nutitelefoni- või tahvlihoidik nii emale-isale kui lapsele kasutamiseks, kärukonksud ostukottide kaasaskandmiseks või palavusega leevendust pakkuvad miniventilaatorid. Teadagi leidub vankris tohutu hulk igapäevaselt vajalikku kraami, osa sellest aitab paremini ära paigutada vankri- või käru organiseerija (spetsiaalne vankrile kinnitatav kott paljude sahtlikeste- ja salvräti- ning pudelihoidjaga). Toitu-jooki aitab soojana või jahedana kaasas kanda spetsiaalselt vankrile kinnitatav termokott. Tee kindlaks, millised on Sinu vajadused ja eelistused ning seejärel otsusta õigete abivahendite kasuks. Lihtsad, kuid nutikad vankri lisatarvikud võivad säästa nii Sinu aega kui närve mitme aasta vältel, mil lapsed on veel väikesed!Siit leiad Reisipisiku kõik vankritarvikud.


Siit leiad valiku meie erinevatest vankri-ja jalutuskäru tarvikutest:

Loe edasi
Rannatelgi valimine
Lastekaubad reisile kaasa

Hea rannatelk kaitseb ohtliku UV-kiirguse ja liigse päikesevalguse eest nii Sinu last kui  Sind ennast  suvises kodurannas ja troopilisel puhkusereisil. UV-kaitsega rannatelkide funktsioonid on üsna sarnased, kuid sellegipoolest leidub neid väga mitmesuguseid - nii suuruse, kaalu, suletavuse, õhuventilatsiooni kui kokkupanemise ja lahtivõtmise meetodi poolest. Allpool esitleme meie poe erinevaid rannatelkide mudeleid ning võrdleme neid ülevaatlikkuse huvides  ka tabelivormis.LittleLife Compact

Väga stabiilne ja ruumikas UV rannatelk briti matkatarvete tootjalt Littlelife. UV-rannatelki , mis on valmistatud päikesekaitsefaktoriga SPF 50+ materjalist, püstitatakse kui tavalist telki, s.o tugikaarte ja telgivaiade abil, kuid telki on sellegipoolest lihtne ja kiire üles seada. UV-telgi ümar kuju ja assümeetrilised klaasfiibrist telgikaared teevad sellest hästi paigalpüsiva ja stabiilse ka tuulise ilmaga. Lisaks telgivaiadele on telgi väliskülgedel taskud, kuhu asetada näiteks liiva või kive, et telki veelgi paremini stabiilisena maapinnal hoida. Peale kasutust saab Compact UV-telgi kokku pakkida väiksesse transpordikotti mõõtudega 48 x 12 cm (diameeter), telk kaalub vaid 1,45 kg ning mahub seetõttu lihtsasti kaasa näiteks reisikohvrisse. Kasutuses on rannatelgi mõõdud 150 x 130 x 88 cm (kõrgus). LittleLife Compact rannatelgil ei ole suletavat ust, kuid tuule- ja päikesevarju jagub piisavalt tänu suletud kuppeldisainile. Väga mugav kasutada lapse lõunauinakuks looduses.

LittleLife Family

Suurem versioon Littlelife rannatelgist on mõeldud, nagu nimigi ütleb, mahutama vajadusel kogu perekonna. LittleLife Family rannatelk, mis on valmistatud päikesekaitsefaktoriga SPF 50+ materjalist , on kasutuses mõõtudega 170 x 170 x 110 (kõrgus) cm ja transpordikotti pakituna 55 x 14 cm (diameeter) ning kaalub 2,5 kg. Sellelgi UV-telgil on assümeetrilised klaasfiibrist tugikaared, kuppelvorm ja liivataskud külgedel, nagu Compact versioonilgi, olles ülimalt stabiilne ka tuulise ilmaga. Oluliseks lisaomaduseks on lukuga avatav telgiuks, mis võimaldab soovi korral rannatelgi tervenisti sulgeda, näiteks lõunauinakuks. Piisava õhuvahetuse tagavad väikesed võrkkangast õhuavad. 
Deryan UV rannatelk

Hollandi firma Deryan UV rannatelk on valmistatud pop-up tehnoloogia põhimõttel, mis tähendab,et telgi saab püstitada ühe hetkega pärast transpordikotist välja võtmist. Telk on valmistatud päikesekaitsefaktoriga SPF 50+ kangast (riidest osadel) ning varustatud suurte võrkkangast ventilatsiooniavadega nii külgedel kui lukuga avataval ja suletaval esiküljel. Selle rannatelgi eeliseks on suletavus, igast suunast ümbritsev võrkkangas kaitseb putukate eest ning võimaldab hea õhuliikuvuse samal ajal kui kaitseb last päikese eest. Vastupidavad klaasfiibrist telgikaared on integreeritud ning komplektis on kaasas ka telgivaiad, millede abil saab rannatelgi tugevamini maa peale kinnitada. Telk kaalub  vaid 1 kg, on kasutuses  120 x 70 x 80 cm ning kokkupandult 55 (diameeter) x 5 cm. Pop-up rannatelgi õiget kokkupanemist peale kasutust on mõttekas enne kasutuselevõttu kodus video abil veidi harjutada.
Swimpy Sinine ja Bamse rannatelgid

Swimpy on Rootsi kaubamärk, mis valmistab nii laste uv-kaitseg ujumisriideid, ujumisvarustust kui rannatelke. Nii Swimpy sinine kui Bamse motiiviga rannatelk (sama telk erineva disainiga) on kasutuses ruumikad - 150 x 100 x 75 cm, ülikerged (0,5 kg) ning valmistatud päiksekaitsefaktoriga SPF 50+ materjalist. Mõlemad Swimpy rannatelgid töötavad pop-up põhimõttel , on integreeritud klaasfiiberkaartega ning komplektis on kaasas praktiline sangadega transpordikott mõõtudega 64 (diameeter) x 2 cm. Lisavarustusena saab osta komplekti metallist telgivaiasid, mis on mõistlik valik  pidades silmas tuulisemaid päevi. Selle telgimudeli vaieldamatu eelis on kergus ja lihtne lahtivõtmine ja kokkupanemine. Rannatelgi esikülg on avatud.
Swimpy UV rannatelk ventilatsiooniavaga

Swimpy ventilatsiooniavaga rannatelk erineb eelnevatest mudelitest oma kuju poolest, rannatelgi tagumises osas on spetsiaalselt õhuliikuvust silmas pidades võrkkangast osa, katuse all pikutades ei tohiks seega kunagi liiga palavaks minna. Rannatelk töötab samuti nagu eelnevadki Swimpy telgid pop-up põhimõttel, on ülikerge (0,5 kg) ning lihtsasti transpordikotti kokkupandav. Kasutuses on see telk mõõtudega  146 x 122 x 87 cm ja kokkupandult 60 (diameeter) x 2 cm. Lisavarustusena saab tuuliste päevade korral stabiilsuse huvides osta telgivaiade komplekti. Selle Swimpy rannatelgi eelis on lisaks kergusele ja lihtsale kokku-lahtivõtmisele, suurem õhuliikumine võrgust ventilatsiooniava kaudu.
Swimpy UV rannatelk XL

Suur Swimpy UV rannatelk XL on neist kõige ruumikam, kuid siiski väga kerge (ca 1 kg) , et reisile kaasa võtta. Transpordikotti kokkupakitult on XL rannatelk mõõtudega vaid 52 cm x 10 cm (diameeter), mistõttu on seda lihtne reisikohvrisse mahutada mistahes tingimustes. Kasutuses on rannatelk ruumikas - 210 x 115 x 115 cm, mahutades lisaks lapsele päikesevarju alla ka täiskasvanu. XL rannatelk püstitatakse tavalise telgi põhimõttel klaasfiibrist tugikaarte ja telgivaiade abil, kuid seda saab teha väga lihtsalt ja kiirelt. Rannatelk on valmistatud päikesekaitsefaktoriga SPF 30+ materjalist ning on eestpoolt avatud. Swimpy XL rannatelgi eelis on selle ruumikus, kergus ja kokkupanduna vägagi kompaktsed mõõdud, mis teeb just sellest rannatelgist sobiliku igale reisile (ka limiteeritud pagasimõõtudega reisile) kaasavõtmiseks. Rannatelgi põhi on valmistatud vastupidavast polüeteenist (PE).
Reisipisik.ee UV-rannatelkide võrdlus:


Vaata kõiki Reisipisik.ee UV-rannatelke siit.


Siit leiad valiku meie erinevatest UV-rannatelkidest:

Loe edasi
Blöjbadbyxor och badblöjor
Lastekaubad reisile kaasa

Oavsett om det gäller babysim därhemma eller bad i poolen under semestern, så är en pålitlig och läckagefri badblöja ett måste. En bra badblöja eller blöjbadbyxa ska hålla tätt, vara smidig och bekväm för barnet att använda, torka snabbt och dessutom vara lätt att rengöra efter användning. För enklare rengörning och minskad tvätt, så har vissa modeller möjlighet att lägga till en separat innerblöja eller engångs-mellanlägg.SplashAbout Happy Nappy

Happy Nappy från brittiska SplashAbout är en badblöja som är framtagen i samarbete med simlärare och badhus. Den återanvändabara badblöjan är ergonomisk designad för att röra sig med barnet när de sparkar och rör sig i vattnet och blöjan är formad för att smita åt och passa barnets kropp. Happy Nappy är tillverkad i högkvalitativ neoprene, vilken gör den bekväm, varm och lättskött. Tätslutande resår både i midjan och om låren, förhindrar pinsamma läckage i poolen. Happy Nappy har certifierat solskydd SPF 50+. För enklare rengöring så kan Happy Nappy kombineras med en tvättbar innerblöja eller med engångs-mellanlägg (se nedan). Se alla våra modeller av Happy Nappy här.
För att underlätta rengöring av Happy Nappy badblöja, så har SplashAbout tagit fram tre olika typer av innerblöjor, dels Adjustable Nappy och Wrap som är tvättbara, och dels engångs-mellanlägg (sk Liners).

Adjustable Nappy: Denna tvättbara innerblöja har bra passform och kan lätt anpassas till barnets storlek genom de smarta tryckknapparna. Adjustable Nappy kan även användas separat, dvs utan Happy Nappy badblöja. Innerblöjan kan tvättas i maskin (40 grader) och finns i två storlekar (0-1 år och 1-3 år).

Wrap: SplashAbout Wrap är en tvättbar inneblöja gjord i 100 % bomull. Innerblöjan fångar upp det som inte ska hamna i poolen, och gör så att själva badblöjan inte behlövs tvättas så ofta. Wrap inneblöja är bekväm och mjuk för barnet och fästs med kardborrband på sidorna.

Liners: Detta är ett engångs-mellanlägg (25 st per förpackning) som är gjort i mjuk viskos. Mellanlägget fångar upp det som inte ska hamna i poolen. Efter användning så slängs mellanlägget som är 100 % biologiskt nedbrytbart.

Läs mer om Happy Nappy inneblöjor och engångs-mellanlägg här.SplashAbout Splash Jammers

SplashAbout Splash Jammers är en tätslutande och bekväm blöjbadbyxa tänkt för lite större barn som har kommit ur den minsta blöjåldern. Splash Jammers är gjord i tät neopren och med linning i midja och lår som som förhindrar pinsamma och ohygieniska läckage och missöden i poolen. Splash Jammers, som har certifierat solskydd SPF 50+, är mjuk och smidig, vilket gör den bekväm för barnet att använda. I vårt sortiment finns Splash Jammers i storlekar från 1 till 7 år. För att underlätta rengöring så kan produkten kombineras med ovanstående innerblöjor och engångs-mellanlägg.Iplay (Green Sprouts) badblöjor

Iplay (under namnbyte till Green Sprouts) är en effektiv badblöja gjord i tre olika lager som dels samlar upp det som inte ska hamna i poolen och dels gör så att blöjan blir mjuk och bekväm mot babyns hud. De praktiska tryckknapparna i sidan på blöjan, gör den lätt att sätta på och ta av. Iplay badblöja har certifierat solskydd SPF 50+ och är maskintvättbar i 30 grader.Iplay (Green Sprouts) blöjbadbyxor

De tuffa blöjbadbyxorna från Iplay (under namnbyte till Green Sprouts) har en praktisk och effektiv badblöja med tätslutande resårband gömd inuti badbyxorna. Iplay blöjbadbyxor är bekväma för barnet att använda och har certifierat solskydd SPF 50+. Iplay blöjbadbyxor kan tvättas i maskin (30 grader) och finns i storlekar upp till 4 år. Se alla Barnresebutikens badblöjor och blöjbadbyxor här.


Ett urval av våra badblöjor och blöjbadbyxor:


Loe edasi
Pissipott teele kaasa
Lastekaubad reisile kaasa


Kaasaskantav ja kokkupandav pissipott või laste WC-iste osutub eriti tõhusaks abivahendiks reisides ja lapsega ringi liikudes – näiteks linnas, väliüritustel, külas käies või autoga sõites. Lisaks kompaktsusele ja väikeseks kokkupanemise võimalusele on lapse oma suuruses pissipott või tualetiiste  ka mugav ja  hügieeniline igapäevane lahendus. Puudub vajadus kasutada üldkasutatavaid tualette, mis võivad olla vahel üsna ebahügieenilised ja kasutamiseks ebameeldivad. Potilkäimise treenimisel on samuti abiks oma pissipott, mille saab kõikjale kaasa võtta ja  vajaduse tekkides kohe kasutada. Potile võib isegi nime panna.


My Carry Potty

My Carry Potty on armastatud ja tuntud Briti reisipottide ning laste WC-istmete bränd, mis on tuntud oma armsate värviküllaste loomadisainide poolest. Kaanega pissipotti saab kasutada nii reisipotina kui potilkäimise treenimiseks ning see on niiskuskindlalt suletav, seega lekke-ja lõhnavaba. Keeratava lukuga potikaant suudab ka laps ise avada ja sulgeda. My Carry Potty´t on lihtne peale kasutust tühjendada ja pesta, tugev tõstesang võimaldab potti käe otsas kanda või kärukonksule riputada. Pissipott mahub mugavalt ära vankri kaubakorvi. My Carry Potty kaalub vaid 850 grammi, on alt libisemiskindel ning valmistatud tõeliselt vastupidavast materjalist.

 
Buubla

Buubla on Soome perebränd ning nende loodud reisipotid uus tehnoloogile samm reisipottide maailmas. Buubla näeb välja ja funktsioneerib nagu tavapärane pissipott, kuid on oma kummist keskosa tõttu kokkuvolditav, võttes sel moel käekotis, kohvris või vankrikorvis oluliselt vähem ruumi kui tavaline pissipott. Paelaga kokkupandult saab poti pakkida spetsiaalsesse Buubla sangaga transpordikotikesse, mis näeb välja igati soliidne ega meenuta millegiga, et koti sisse on paigutatud just pissipott. Kokkupandult on Buubla poti mõõdud 26 x 14 x 11 cm ja see mahub peaaegu igat liiki kotis kõikjale kaasa. Buubla on alt libisemiskindel, valmistatud täiesti PVC-, BPA- ja ftalaatidevabadest materjalidest ning kaalub vaid 370 grammi. Buubla reisipotte sobib kasutada potilkäimise treenimiseks ning neid valmistatakse neljas erinevas pastelses värvitoonis.Oma kerguse, kompaktsuse ja diskreetsuse tõttu sobib kaasa võtta näiteks restorani või külla ja muidugi reisile.OXO Tot Go Potty

Ameeriklaste OXO Tot lapikuks kokkupandavat pissipotti Go Potty saab kasutada kahel erineval moel - kui tavalist reisipotti või kui lapse libisemiskindlat WC istet, mille saab asetada tavapärase suure tualetiistme peale. Kui Go Potty´ti kasutada tavapärase jalgadel seisva pissipotina, asetatakse selle sisse ühekordselt kasutatav, niiskust imav kotike, mille saab peale kasutamist mugavalt ära visata. Komplektiga on kaasa pandud kolm kotikest, kuid neid saab lisaks osta või kasutada ka muid sobiva suurusega kotte. Reisipoti jalad saab painutada väljapoole ning sellisel moel muutub pott ergonoomiliseks lapse WC-istmeks, mis asetatakse suure potiistme peale. See ülimalt praktiline lahendus võimaldab pissipotti kasutada igas olukorras sobival viisil. Komplektiga kaasas on Go Potty transpordikott. OXO Tot Go Potty on valmistatud  PVC-, BPA- ja ftalaatidevabast materjalist, on ülikompaktne ning kaalub vaid 700 grammi. Sobib nii lapse potitreeninguks kui praktiliseks reisipotiks.Potette Plus

Potette Plus kaasakantav pissipott läheb sammukese veelgi kaugemale. Seda ameeriklaste kompaktset pissipotti saab kasutada kolmel erineval viisil kas reisipoti-, koduse poti või potitreeningu abivahendina. Jalgadel seisva pissipotina kodust väljas kasutades on kõige mugavam tarvitada ühekordseid imavaid kotikesi, mis visatakse peale kasutust prügikasti. Teine võimalus on poti sisse asetada lisatootena müüdav silikoonist potisisu. Silikoonsisu on lihtsasti tühjendatav ja pestav ning sobib eelkõige kodus, kuid miks mitte ka kodust väljas kasutamiseks. Kui Potette pissipoti jalad väljapoole painutada, saab potist lapse WC-iste, mis asetatakse libisemiskindlalt suurele tavapärasele tualetipotile. Hügieeniline lahendus üldkasutatavates tualettides või külas käies. Potette Plus´i  suured eelised on kompaktsus, kergus ja multifunktsionaalsus. Kokkupandud kandekotikeses Potette Plus mahub kasvõi Sinu käekotti. 
My Little Trainer Seat

My Little Trainer Seat  on My Carry Potty armas ja ülipraktiline loomadisainiga WC-iste lastele. Sobib potilkäimise õppimiseks ning suurte pottide vältimiseks kodust väljas. Trainer Seat on disainitud väga stabiilseks ja libisemiskindlaks ning nii poistele kui tüdrukutele sobivaks. Istme saab peale kasutust lihtsasti puhastada ning sanga abil nagisse riputada. Mugav ja hügieeniline lahendus nii kodus kui kodust väljas kasutamiseks. My Little Trainer Seat laste WC-istmeid leiad mitme erineva loomadisainiga ja eri värvitoonides.Reer WC-istmekatted lastele ja täiskasvanuile

Kui ükski eelnevatest variantidest ei sobi või lihtsalt ei mahu rohkem tarvikuid reisikotti, on võimalik WC-hügieeni tagamiseks kasutada ühekordselt kasutatavaid istmekatteid. Reer niiskuskindlaid, teibiga kinnitatavaid Istmekaitseid müüakse väikeses käepärases kolme katte pakendis ning neid sobib kasutada näiteks restoranis, lennujaamades, kaubanduskeskustes , muuseumides, mängkeskustes vms. Mõnusalt pehme materjal on ühtlasi vastupidav (ei rebene) ning praktiline peale kasutust ära visata. Reer WC-katted mahuvad alati käekotti, reisikotti või beebitarvete kotti, sest ei võta kuigi palju ruumi.


Siit leiad Reisipisiku reisipotte ja WC-istmeid lastele.


Siit leiad valiku meie reisipotte ja WC-istmeid:

Loe edasi
Kylmatlådor och små kylväskor
Lastekaubad reisile kaasa

En liten kylväska eller en kylmatlåda är perfekt att ta med när du är utanför hemmet eller reser med barn. Med en kylmatlåda eller en liten kylväska håller du maten sval och fräsch länge. Perfekt att ta med i handbagaget på flyget, under barnvagnen, i bilen eller i ryggsäcken när du åker buss eller tåg.PACKiT Freezable Lunch Bag

Detta är en smart och innovativ liten kylväska som håller maten sval utan att det behövs separata kylelement. Innan användning viks kylväskan ihop (blir liten) och läggs i frysen. Runt om i väggarna och i locket på kylväskan finns giftfri kylgel som håller maten sval och fräsch upp till 10 timmar. För full kyleffekt behöver väskan ligga i frysen 8-12 timmar. PACKiT Lunchbag stängs med blixtlås och kardborreband och är helt fri från PVC, BPA och bly. Perfekt att ta med på stranden, på flyget, på bussen, på tåget och till arbetet lunchmat, drycker och barnmat. Se alla PACKiTs produkter här.
PACKiT Hampton och Zuma Cooler Bags

PACKit Hampton och Zuma är större variant av PACKiTs smarta små kylväskor. Även Hampton och Zuma viks ihop och läggs i frysen (8-12 timmar) innan användning. PACKit Hampton är 27 x 20 x 19 cm i användning och en ficka på utsidan (tex för bestick) och en praktisk bärrem. PACKiT Zuma är den största modellen av PACKiTs kylväskor och är 33 x 24 x 16 cm. Även denna kylväska har ficka på utsidan och bärrem. PACKit Hampton och Zuma är helt fria från PVC, BPA och bly och har giftfri kylgel i såväl väggar som lock. Se alla PACKiTs produkter här.Carl Oscar N'ice Box

Detta är smart kylmatlåda designade av det svenska företaget Carl Oscar. Kylmatlådan har ett avtagbart kylelement med giftfri kylgel fixerat i locket. Innan användning tas kylelementet loss från locket och läggs horisontellt i frysen i 8 timmar. När Carl Oscar N’ice Box ska användas så sätts kylelementet fast i locket. I normal rumstemperatur så håller Carl Oscar kylmatlåda maten sval och fräsch i upp till fem timmar. Lådan rymmer 0,9 liter och väger 335 gram. Inuti matlådan finns en mindre burk med lock (0,2 liter), där tex sås och dressing kan hållas separat från maten. På lockets utsida finns ett multibestick, en spork, dvs en kombinerad gaffel, kniv och sked. Se alla Carl Oscar produkter här.Frozzypack

Denna smarta kylmatlåda uppfanns av svenska Carolina Sundberg. Frozzypack finns i två olika storlekar No1 (0,9 liter) och No2 (1,2 liter). Finessen med Frozzypack är att hela locket läggs i frysen, dvs att inga separata kylelement behövs. Efter 12 timmar i frysen, så håller Frozzypack kylmatlåda maten sval och fräsch i upp till 7 timmar (i rumstemperatur). Frozzypack är tillverkad i livsmedelsgodkänd polypropylen och i locket finns giftfri kylgel. Frozzypack är perfekt att ha med i handbagaget på flyget, i ryggsäcken till buss- eller tågresan eller för lunchen på jobbet. Se alla Frozzypack kylmatlådor här.JL Childress Bottle Coolers

Från amerikanska JL Childress finns små kylväskor i tre olika storlekar.  De smidiga kylväskorna har kylisolerande väggar och lock och fungerar perfekt för barnmat, matflaskor och annat som ska hållas fräscht och svalt när man är utanför hemmet. Till kylväska hör en giftfri kylpåse, som läggs i frysen. Denna håller maten sval i upp till 8 timmar (i rumstemperatur). Den läckagefria insidan i väskan är utdragbar för enkel rengöring. JL Childress kylväskor är helt fria från PVC, ftalater och bly. Se alla JL Childress kylväskor och andar smarta barnprodukter här.
JL Childress Cool 'N Cargo Stroller Cooler

Detta är en smart och multifunktionell barnvagnsväska där väskans huvudfack är kylisolerat.I huvudfacket ryms nappflaskor, barnmat, snacks och hålls svala genom de isolerade väggarna och den medföljande kylpåsen. Kylpåsen är giftfri och läggs i frysen innan användning. På väskans utsida finns  flera praktiska fickor för förvaring av tex haklappar, bestick, nappar och andra småsaker. Läs mer om JL Childress Cool 'N Cargo Stroller Cooler här.
Rex London Lunch Bag

Detta är en liten och händig kylväska som passar till barnmat, lunch, frukt, snacks etc. Väggarna i väskan är folieisolerade och håller innehållet svalt. Rex London Lunch Bag är gjord i återvunnen plast. När kylväskan inte används så fälls den ihop och blir platt, dvs tar liten plats. Rex London Lunch Bag är perfekt att ta med på flygresan, på tåget, på bussen, på stranden och vid andra tillfällen när du behöver hålla maten sval när du är utanför hemmet.


 


Se alla Barnresebutikens matlådor och små kylväskor här.


Ett urval av våra matlådor och små kylväskor:

Loe edasi
Att välja bärstol
Lastekaubad reisile kaasa

En bekväm och smidig bärstol är perfekt att ta med på en resa med barn. Dels så fungerar den som ett transportmedel på tex flygplatser och där barnvagnen inte tar sig fram och dels så är den bra på stan, på sightseeing-turen, på muséer och många andra platser. I en bärstol sitter barnet högt med fin utsikt samtidigt som du har kontroll på barnet och händerna fria. I denna artikel presenterar vi Barnresebutikens olika bärstolar. Längst ned på sidan så finns en jämförelsetabell för alla våra modeller.

LittleLife Ranger S2

Detta är en kompakt och lätt bärstol som passar såväl till resan som för dagsutflykt på stan eller i naturen. Bärstolen är även ett utmärkt transportmedel på flygplatser då den kan göras platt och därigenom få plats på bagagehyllan i de flesta flygplanstyper. Bärstolen är utrustad med LittleLifes patenterade X-Buckle säkerhetsbälte som både är bekvämt och gör så att barnet sitter säkert fast vid användandet av bärstolen. Till bärstolen ingår även en mjuk, avtagbar och tvättbar kudde för barnet att vila ansiktet mot. LittleLife Ranger har ett bekvämt bärsystem som är ställbart för att passa bärarens längd (från 157 till 187 cm). Den har vadderade axelremmar, bröstbälte och ett bekvämt avbärarbälte för effektiv viktfördelning. Bärstolen har lyfthandtag upptill samt en anchor point nedtill (plats för foten) för säker och enkel i- och urlastning av barnet. LittleLife Ranger bärstol är tänkt för barn från ca 6 månader och upp till 20 kg. Se även jämförelsetabell nedan. Läs mer om LittleLife Ranger S2 här.LittleLife Traveller S4

Detta är en innovativ och smart kombinerad bärstol och ryggsäck med gott om förvaring. Inuti ryggsäcken finns en stabil ram och ett ergonomisk säte för barnet (upp till 15 kg) där barnet sitter bekvämt och säkert med det patenterade bältessystemet X-buckle (X-form på bältet). Den har även ett mjuk, avtagbar och tvättbar kudde för barnet att luta sig emot. LittleLife Traveller är utrustad med LittleLifes bekväma bärsystem med vadderade och ställbara bärremmar, avlastande avbärarbälte, bröstbälte samt vadderad baksida på bärstolen. Bärstolen kan ställas in i höjd och passa bärare som är 157 cm till 180 cm långa. LittleLife Traveller har ett totalt packutrymme om 16 liter som är fördelat på tre olika utrymmen. Förutom till utflykter i naturen så passar LittleLife Traveller perfekt som transportmedel och handbagage när du ska flyga med ditt barn. Dessutom så är den perfekt till sightseeing-turen och besök på museer. Se även jämförelsetabell nedan. Läs mer om LittleLife Traveller S4 här.

LittleLife Adventurer S2

Detta är en lätt och användbar bärstol som är bekväm både för barnet och bäraren. LitteLife Adventurer har ett bekvämt bärsystem som kan ställas in och passa bärare från 157 cm till 187 cm. De ställbara axelremmarna är rejält vadderade liksom det viktfördelande avbärarbältet. Mellan axelremmarna finns ett reglerbart bröstbälte. I en LittleLife Adventurer sitter barnet bekvämt och säkert med hjälp av LittleLifes patenterade säkerhetsbälte kallat X-Buckle (X-format). I ansiktshöjd sitter en mjuk, avtagbar och tvättbar kudde att luta huvudet mot. För säker i- och urlastning så har LittleLife Adventurer ett handtag upptill och ett utfällbart stödben nedtill. Totalt så har bärstolen 12 liters packutrymme och kan användas för barn upp till 20 kg. Se även jämförelsetabell nedan. Läs mer om LittleLife Adventurer S2 här.
LittleLife Cross Country S4

LittleLife Cross Country är en rymlig, stabil och bekväm bärstol som är tänkt både för friluftsliv och resa. Totalt så har denna bärstol 20 liters packutrymme för mat, kläder, blöjor och annat som ska med. Det bekväma bärsystemet kan ställas in och passa bärare från 157 cm till 193 cm. LittleLife Cross Country har vadderade och ställbara axelremmar och avbärarbälte med fickor, bröstbälte, ventilation mellan bärarens rygg och bärstolen samt botten i vattentät gummi. I produkten ingår även stigbyglar (för att hålla uppe barnets fötter), avtagbar och tvättbar ansiktskudde samt solskydd. LittleLife Cross Country S4 är tänkt för barn från ca 6 månader upp till 20 kg. Se även jämförelsetabell nedan. Läs mer om LittleLife Cross Country S4 här.
Jämförelse mellan Barnresebutikens bärstolar


Se alla Barnresebutikens bärstolar här.


Barnresebutikens bärstolar:

Loe edasi