Reisipisik Logo

Kassasse

Magamine Lennukis

 Lennureisi ajal magamine ning lapse uinutamine on sageli suureks väljakutseks väikelaste ja beebide vanematele. Alla 2- aastastele lastele mõeldud lennupiletid ei sisalda eraldi istekohta lennukisalongis, seega tuleb lapsel aega veeta vanemate süles istudes ja magades, mis võib kujuneda väsitavaks eriti pikematel lendudel. Pikamaalennukites on ettetellimisel võimalik kinni panna (enamasti tasuta) beebivoodi, mis kinnitatakse salongi keskmise esiistmerea ette seinale. Kuna kohade arv, kuhu sellise voodi saab kinnitada, on lennukis piiratud, ei pruugi voodi broneerimine alati õnnestuda. Viimasel aastakümnel on leiutatud mitmeid erinevaid abivahendeid, mis aitavad lennureisi väikelapsega muuta vähem nutuseks ja väsitavaks kõigile osapooltele.

Baby Bassinet (lennuvoodi)

Pikamaalendudel on broneeritavate beebivoodite arv piiratud, seega tasub teenus ära tellida kohe pileti broneerimisega samal ajal. Teile määrakse tellimuse kinntamisel kohad vastavas reas ning lennu eel kinnitab personal voodi seinale otse teie istme ette ning juhendab selle kasutamist. Üldjuhul võimaldab salongi esimese istmerea esine ka rohkem jalaruumi ning sellest tulenevalt paremat toimetamise- ja liikumisruumi lapsega tegelemisel.” Baby bassinet´i pikkus ja kõrgus varieerub lennuliiniti, kuid üldistatult võib öelda, et sellisesse lennukivoodisse mahub alla 9-kuune beebi (kuni 80 cm pikk). Igal lennuliinil ja ka lennukitüübil on erinevad bassinet´i versioonid, seega tasub enne lendu varaksult tutvuda nii pikkuse-, kaalu- kui vanusepiirangutega, mis toote kasutamisele teie lennuliinil seatakse. Liiga raskeid ja lubatust pikemaid beebisid ei taheta turvakaalutlustel bassineti lubada. Reisijate kogemused selles osas erinavad suurel määral, vahel lubatakse bassinet´is magada ka 1,5 aastasel lapsel.

SkyBaby

SkyBaby on väike, kerge ja kompaktne pehmendusega reisimadrats, mis eelkõige mõeldud lennukis kasutamiseks. Madratsi kokkupandavad  "tiivakesed" fikseerivad beebi mõnusalt ja tugevalt madratsi sisse nii, et lapsele tekib väike oma kõrgendatud peatoega magamispesa. Turvatunne on väikelaste jaoks kõige olulisem, SkyBaby proovib seda kõige lihtsamal moel lennukis luua, võimaldadaes samas ka lapsevanemal ”käed vabad” olekus end istmel paremini tunda. Lapse tõstmine sülest sülle või lennukist välja kandmine õnnestub madratsi abil kergemini. Turvavöö avade kaudu saab Skybaby´l edukalt kinnitada ja vabastada ka lapse turvavöö, ilma et last oleks vaja äratada. Väikeseks kokkurullitav madrats mahub käekotti ning on hõlpsasti puhastatav. Loe lisaks toote kohta: Skybaby.Airtraveller

Airtraveller on hollandlasest disaineri loodud täispuhutav lennumadrats nii beebidele kui mudilastele. Madratsit saab kasutada istumiseks ja lamamiseks ning lukuga avatav/suletav pehme tekk on integreeritud madratsi külge vastavalt vajadusele - kasutamiseks või eemaldamiseks. Lihtsalt kokkupandav,väikeseks rullitav kangast pealisega õhkmadrats on universaalne mugavustoode väikelapsega lennukis reisimiseks. Käed vabad - efekt toimib ka selle toote juures suurepäraselt. Lapsele mõnus magamispesa, vanemale mugavam asend ja rohkem võimalusi söömiseks-joomiseks-lugemiseks. Tutvu lähemalt: Airtraveller.
Fly LegsUp

Fly LegsUp on innovatiivne toode Austraaliast, mis muudab lennuki istmerea vahe mõnusaks jalatoeks ja voodiks. Fly Legsup koosneb kangast osast, mis kinnitatakse istmele ja istmeesise klapplaua külge ning kolmest erinevast õhkpadjast, millede abil saad ehitada lapsele sobiva kõrgusega jalatoe või voodi magamiseks. Fly LegsUp täidab niisiis mitmet funktsiooni- ärkveloleku ajal saab laps mõnusasti mängida või raamatut lugeda, toetades jalgu, magamise ajaks aga pikali heita. Siin sõltub mugavusaste muidugi lapse pikkusest, toodet saavad kasutada kuni 9-aastased lapsed, kuid mudilastel õnnestub end paremini magamise ajal välja sirutada. Õhkpatju saab asetada ning täis puhuda erinevalt, vastavalt sellele, kuidas just teile kõige mugavam tundub. Üks õhkpatjadest on mõeldud peaaluseks, kuid soovitame ka oma väikse pehme padja lennule kaastavõtmist, et magamisasend oleks võimalikult mugav. Jälgi, et saaksid istekohad ritta, mille ees asub teine istmerida ja olemas on klapplaud. Loe lisaks siit: Fly LegsUp.
Stokke JetKids BedBox

Stokke JetKids BedBox multifunktsionaalne pealistutav kohver mudilastele, mille saab lennu ajaks muuta lapsevoodiks. Disainerid on siin mõelnud kõigele: uuendatud BedBox mahutab endisest enam lapse mänguasju ja muud pagasit. Kohvri rattad on kvaliteetsed ja pöörlevad 360 kraadi, et vastu pidada pikkadele vahemaadele ja mängudele lennujaama koridorides.Tõmberihmaga kohvri järelevedamine või õlal kandmine on ülilihtne. Kohvri sisse on peidetud kokkurullitud pehme, ääristega madrats, mis asetatakse väljatõmmatud plastaluse peale, kui kohver on kinnitatud  lennukiistme ette istmevahesse. Mugav ja pehme voodi on minutiga valmis, mudilased ja väiksemad lapsed mahuvad puhkama peaaegu täispikkuses, vaid pisut jalgu kõverdades. Samuti võib BedBox´i ärgates kasutada mugava jalatoena.Loe lisaks: JetKids BedBox.Kõigi mugavsutoodete kasutamise võimalikkus lennukites sõltub vastava lennufirma loast. Et veenduda, kas toode on Sinu valitud lennuliinil aktsepteeritud, võta ühendust lennufirmaga enne lendu (ja toote ostu). Enamik tuntud lennufirmadest ei takista mugavustoodete pardal kasutamist, kuid reeglid muutuvad ajas. Jälgi alati toote kasutusjuhendit ning vaata eelnevalt tutvustavat videot.


Siit leiad valiku meie erinevaid abivahendeid lastega lendamiseks:

Täispuhutav lennukimadrats Deryan Airtraveller
Airtraveller Lennukimadrats
Täispuhutav (tekiga)
42,00 €
Eelnev
Lehekülg 1 / 1
Järgmine