Reisipisik Logo

Kassasse
  • Esileht
  • Meist

Meist

Meist


Reisipisik.ee

Head ideed saavad alguse elust enesest. Mõte luua Reisipisik.ee tekkis meie endi lühematel ja pikematel reisidel koos kahe pisipojaga. Läbi aastate on meid teele meelitanud uudishimu, soov avastada uusi paiku ja kohata inimesi teistest kultuuridest. Ajast, mil lapsed sündisid, oleme jätkanud reisimist niipalju, kui see on uut olukorda arvestades võimalik olnud.

Enne esimest pikemat reisi koos väikelapsega avastasime ühtäkki, kui keeruline on lahendada eesseisvat ülesannet, et kõik reisil vajaminev saaks kaasa ning et kogu see kraam ei kaaluks liiga palju ega võtaks liigselt ruumi. Osa meie reisihuvist haaras nüüd ka praktiliste, kergete, kokkupandavate ja nutikate laste reisitarvikute leidmine. Mitmeid Reisipisik.ee poes leiduvaid või sarnaseid tooteid oleme ise oma rännakutel ja hiljem kodus kasutanud ning julgeme täie kindlusega soovitada. Lisaks oleme avastanud, hoolega välja valinud ja lõpuks kokku pannud valiku kvaliteetsetest toodetest, mis loodetavasti hõlbustavad ka teie igapäevast elu lastega ning innustavad ette võtma uusi ja kaugemaidki seiklusi.

Mida väljasõidule, vanaema juurde maale või puhkusereisile kaasa võtta, sõltub väga erinevatest asjaoludest, näiteks lapse vanusest, sellest, kuhu minna ning kui kauaks jääda. Me loodame ja usume, et leiad meie valikust tõeliselt praktilisi tooteid, mis kergendavad ka teie pere liikuvat eluviisi oluliselt ning et jääd ostuga rahule!

Soovime teie perele tõeliselt mõnusat reisi!

Per ja Kairi