Reisipisik Logo

KassasseVectorCreated using Figma
  • Esileht
  • Ostutingimused

Ostutingimused


Ostutingimused

Hinnad
Näidatud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu , kehtivad ühe ühiku kohta (kui ei ole näidatud teisiti) ning on esitatud Eurodes (EUR). Reisipisik.ee jätab endale õiguse taganeda lepingust juhul, kui hind poes on näidatud vigasena meist olenematutel tehnilistel põhjustel. Samuti jätame endale õiguse hindu igal ajal muuta ning kohustume iga juba sooritatud ostu puhul (saadetud tellimuse kinnitus) kauba kätte toimetama ostu sooritamise hetkel kehtinud hinnaga.

Ostmine
Ostuleping jõustub hetkel, kui olete kinnitanud tellimuse ning teie e-posti aadressile saabub Reisipisik.ee andmebaasist automaatselt saadetud tellimuse kinnitus. Kõik kaubad kuuluvad Reisipisik.ee haldavale firmale Smalltraveller oü kuni Sinu poolt valitud viisil makse laekumiseni meie arveldusarvele. Tellimus on siduv ja seda  ei saa tühistada peale tellimuskinnituse saatmist kliendile e-posti vahendusel, kuna tellimuse käsitlemine ja saatmise protsess algavad kohe peale tellimuse kinnitamist. Kliendil on alati õigus tooteid originaalpakendis ja kasutamata tagastada 14 päeva jooksul peale tellimuse vastuvõtmist.

Kuidas osta
1. Valige välja meelepärased kaubad ja asetage need ostukorvi.Ostukorvis on võimalik tellitavate kaupade kogust muuta ning need soovi korral ostukorvist eemaldada.
2. Täitke kliendiandmete lahtrid vajalike andmetega, nõustuge/või mittenõustuge uudiskirja tellimisega, klikates vastavale ruudukesele.
3. Valige teile sobiv makseviis (pangaülekanne või kaardimakse) ning seejärel transpordiviis (transpordiviiside hinnad on näidatud eraldi).
4. Tutvuge ja nõustuge ostutingimustega, seejärel kinnitage tellimus vajutades "kinnitan tellimuse" lahtrile.
5. Ekraanile kuvatakse teie tellimuse number ja tellimuse kinnitus. Tellimuse kinnitus saadetakse ka teie poolt antud e-posti aadressile koos kõigi asjassepuutuvate andmetega. Kui andmetesse on mingil põhjusel tekkinud või sattunud viga, palume koheselt ühendust võtta meie klienditeenindusega.
6. Tellimus kuulub täitmisele esimesel tööpäeval peale makse laekumist Oü Smalltraveller´ile. Kui mingil põhjusel tellimuse täitmine viibib, võtame teiega koheselt ühendust.

Isikuandmed
Tellimuse sooritamisel sisestad Sa kliendina oma iskuandmed meie kliendiandmebaasi, et saaksime Sinu ostetud kauba Sulle kohale toimetada ning soovi korral uudiskirju saata. Me seisame hea selle eest, et Sinu isikuandmed ei satuks kolmandate osapoolte käsutusse ega neid ei kasutataks mingil muul kui Sinu poolt volitatud eesmärgil.

Piirangud
Reisipisik.ee esitab poes informatsiooni kaupade, hindade ja ostutingimuste kohta võimalikult täpselt. Siiski jätame endile õiguse tahtmatute eksituste korral tekstis, hindades või piltides neid korrigeerida. Pildid kaupadest on illustreeriva iseloomuga, kuid oleme nad valinud selliselt, et nad esitaksid kauba tegelikku väljanägemist ja kasutusotstarvet nii täpselt kui vähegi võimalik. Jätame endile õiguse muuta hindu ning ostu-ja kättetoimetamise tingimusi ette teatamata. Juba sooritatud ostu puhul kehtivad ostu sooritamise hetkel kehtinud hind ja tingimused.

Vanus
Seadus näeb ette, et ostjaks peab olema täisealine vähemalt 18-aastane isik, noorematel ostjatel palume ostu sooritamisel kasutada oma vanema või eestkostja abi.


Maksetingimused

Deebat- või krediitkaardimakse
Saad oma ostu turvaliselt sooritada VISA, Mastercard või American Express deebet- või krediitkaardiga. Kaardimakseid haldame me koostöös rahvusvaheliselt tuntud Paypal maksesüsteemiga. E-poes ostu sooritamise hetkel reserveeritakse summa Sinu kaardil/kontol kuni hetkeni, mil toode on meie poolt teele saadetud ja samal ajal makse debiteerimine aktiveeritud. Kaupmehe ja Paypali vahel liikuvad kaardi numbrilised andmed ei ole kaupmehele ega kolmandatele osapooltele nähtavad ega kasutatavad tänu turvalisele SSL-protokolliga kaitstud Paypal ühendusele.

Pangaülekandega tasumine
Kui oled valinud ostu sooritamisel pangaülekandega makseviisi, saadab meie andmebaas esmalt välja automaatse tellimuskinnituse e-posti teel. Kinnitusel on ära näidatud juhtnöörid : tasuda tellimuse kogusumma (kaup ja tasu transpordi eest) Oü Smalltraveller pangakontole Swedbankis : EE892200221052541118. Makse laekumise järel saadame kauba teele Sinu poolt valitud viisil. Et mitte asjatult tooteid broneerituina hoida, tühistame tellimused, mille eest ei ole tasutud 1 tööpäeva jooksul peale tellimuse vormistamist. Küsimuste ja erisoovide korral palun võta meiega ühendust klienditeeninduse telefonil 6559004 või e-posti teel : reisipisik@smalltraveller.eu


Kättetoimetamise tingimused

Kättetoimetamise viis
Reisipisik.ee pakub erinevaid kauba kohaletoimetamise viise, ostu sooritamisel saad valida Sulle sobivaima variandi kättetoimetamise mugavust arvesse võttes. Teeme koostööd DPD-ga, võimalik on kaup tellida DPD võrgustikku kuuluvatesse pakiautomaatidesse ja pakipoodidesse või otse DPD Classsic kulleriga tellimuses antud aadressile. Juhul, kui transpordimeetodidks on valitud pakiautomaat/pakipood, kuid saadetis ei mahu automaati oma mõõtmete tõttu, saadetakse pakk Sinu poolt tellimuses näidatud aadressile kulleriga kohale.

Kättetoimetamise aeg
Kasutame tellimuste saatmiseks kohalikku logistikapartnerit. Kauba saabumine tellijani võtab enamasti 2-4 tööpäeva, arvates tellimuse vormistamisele (makse laekumisele) järgnevast tööpäevast.

Kättetoimetuse hilinemine
Reispisik.ee teeb kõik endast sõltuva, et Sinu ostetud kaup jõuaks kohale lubatud ajal. Kui peaks juhtuma meist sõltumatu viivitus postiteenuse osutaja või mõne muu ettenägematu teguri tõttu, palume Sind meid sellest koheselt teavitada. Kauba üle 4-tööpäevase hilinemise korral on Sinul kliendina võimalus ostust taganeda ilma kuludeta.

Maad
Saadame kaupu soovi korral ka Rootsi, Taani, Lätti, Leetu, Hollandisse, Belgiasse, Prantsusmaale, Luksemburgi, Austriasse, Saksamaale, Iirimaale ja Suurbritanniasse. Kui soovid kauba saada mõnda eelpool mainimata riiki, palun anna meile sellest teada e-posti teel ja me leiame lahenduse.

Hinnad
DPD Pickup pakiautomaadi /pakipoe teenuse hind on alati EUR 2,90, kulleriga uksele DPD Classic teenuse hind varieerub, sõltuvalt paki kaalust, vahemikus EUR 3,90-4,90. Välisriikidesse postipaki saatmise maksumus algab EUR 10.90-st. Täpsema info pakiautomaatide (pakipoodide) asukohtade ja saadetiste aadressile kättetoimetamise tingimuste kohta leiad www.dpd.ee kodulehelt.

Väljavõtmata pakid
Väljavõtmata pakide puhul jätame endile õiguse arvata tagastatavast summast maha nii kauba väljasaatmise- kui tagasisaamisega seonduv postikulu.

Pakendi vigastused transpordil
Saadame oma klientidele teele vaid terveid kaupu vigastamata pakendites. Kui kaupa kätte saades on sellel aga vigastused siiski ilmnenud, palume teil esmaselt pöörduda pretensiooni esitamiseks kaupa transportinud firma esindusse. Kui vigastatud on saanud vaid transpordikarbi sees olev pakend ning seetõttu ka toode, võta palun ühendust meie klienditeenindusega : reisipisik@smalltraveller.eu. 


Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Üldist
Oü Smalltraveller vastutab veebipoes müüdavate toodete nõuetelevastavuse ja korrasoleku eest ning sellekohaste pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat, kui võib eeldada, et tegemist on tootmisveaga. Kaebuse puhul palume pöörduda meie poole koheselt, kuid mitte hiljem kui 2 kuud pärast puuduse ilmnemist, kas e-posti teel reisipisik@smalltraveller.eu või klienditeeninduse telefonil 6559004. Toodet ei loeta nõuetele mittevastavaks järgmistel juhtudel:

1. Ostja poolt rikutud toote halvenemise puhul
2. Toote kasutusjuhises näidatud viisil mittekasutamisest või hoolduse
tegematajätmisest tingitud puuduste ja vigastuste puhul
3. Toote mittesihipärasest kasutamisest tingitud puuduste või vigastuste puhul

Toote mittevastavusest nõuetele oled Sa ostjana kohustatud teatama koheselt ning hiljemalt 60 päeva jooksul Reisipisik.ee klienditeenindusse. Sellisel juhul on Sul õigus nõuda toote parandamist, selle asendamist korras tootega või toode tagastada, kui seda ei ole võimalik parandada ega asendada. Palume Sind meiega ühendust võtta enne kauba tagastamist, et oleksime teadlikud puudusest ning saaksime pakkuda alternatiive. Puudusega toote saab tagastada aadressile:

Boomerang Distribution oü/ Smalltraveller OÜ
Aasa tee 1 (väravad 27-30)
Loo Alevik
74201 Harjumaa

Tellimusest taganemine 14 päeva jooksul
Vastavalt seadusele on ostjal õigus oma tellitud kaup sobimatuse korral tagastada 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist. Sel juhul palume toode tagastada kasutamata ja vigastamata kujul (seda mitte muul kujul kasutades kui on vajalik toote sobivuse kontrollimseks) ning ka vigastamata originaalpakendis. Kasutades kaupa 14 päevase tagastamisõiguse aja jooksul muul eesmärgil kui kauba sobivuse ja kirjeldusele vastavuse määramiseks, vastutab ostja kauba väärtuse vähenemise eest. Tagastuse käsitlemine ja raha tagastamine kliendile toimub 14 päeva jooksul kauba tagasisaatmisest. Meie poolt kinnitatud ja juba makstud tellimust ei ole logistilistel põhjustel võimalik tühistada, küll aga on võimalik kaup meile tagastada 14 päeva jooksul kättesaamisest, tagastame sel juhul ka saatmise postikulu. Vastuvõtmata (meile kliendi poolt vastuvõtmata kujul tagasi tulnud) tellimuse puhul peame tagastatavast summast kinni nii välja- kui tagasisaatmisega kaasnevad postikulud. Kauba tagastamise postikulud kannab ostja. 


Force Majeure

Reisipisik.ee ei võta vastutust kauba hilinemise, hävinemise, vigastuste vms. eest juhul , kui need on tingitud vääramatutest jõududest, nagu näiteks looduskatastroofid, sõjad, rahvarahutused, riigipöörded, streigid jne.


Cookies (küpsised)

PrivaatKüpsis on väike tekstifail, mille külastatav veebilehekülg Sinu arvutisse salvestab. Meie kasutame küpsiseid selleks, et võimaldada külastajatele juurdepääs erinevatele lehe funktsioonidele ja salvestada statistikat jms. Sina ise saad seadistada oma arvuti küpsiseid blokeerima, kuid sel juhul pole kindel, et saad kõiki meie lehel leiduvaid funktsioone kasutada. Küpsiste blokeerimise toiming sõltub sellest, millist brauserit kasutada.


Isikuandmed ja privaatsus

Reisipisik.ee hoiab ning kasutab Sinu isikuandmeid suure ettevaatuse- ja tähelepanuga. Tellimuse täitsmise ja kauba kohaletoimetamise eesmärgil usaldame osa Sinu isikuandmetest ka kolmandatele osapooltele. Kõigil muudel juhtudel säilitame andmeid oma andmebaasis ning kasutame vaid Sinu poolt volitatud eesmärgil. Privaatsuse ja isikuandmete kaitse kohta saad lähemalt lugeda eradi lehel " Privaatsus ja andmekaitse".